Body Care

  • funkční punčocháče, zeštíhlující punčocháče, stahovací punčocháče, těhotenské punčocháče, Body Care, punčocháče Fiore Vyberte si funkční punčocháče - zpevňující, těhotenské, zeštíhlující... Technologie Silver Fresch brání vzniku bakterií!

    Body Care - funkční dámské punčocháče. Jako lázně pro Vaše nohy!

  • Sexy punčocháče, sexy punčochy, romantické punčochy, svůdné pučnochy Každá žena by měla mít něco zvláštního pro výjimečné okamžiky!

    Vyzkoušejte také romantické punčochy a punčocháče z řady Storia.

Funkční punčochové kalhoty FIORE – kolekce BODY CARE (péče o tělo)

BODY CARE je speciální řada punčochových kalhot, jejichž cílem je diskrétně modelovat problematické partie a zdůraznit přednosti ženské postavy. Jsme přesvědčeni, že skvělý vzhled ovlivňuje pozitivně Vaši náladu. Široká škála kolekce BODY CARE zahrnuje modely, které podporují krevní oběh, zabraňují otékání a tlaku v nohách, tvaruje Vaše břicho, stehna, boky a hýždě. Pečujeme také o budoucí matky a vytvořili jsme podpůrné těhotenské punčochové kalhoty, které drží bříško a zároveň snižují tlak na páteř, dodávají úlevu a stabilitu v tomto důležitém okamžiku Vašeho života. Vůbec poprvé jsme použili inovativní technologii Silver Fresh, která poskytuje komfort a ochranu pokožky žen. Díky ponoření výrobku do stříbrných iontů brání materiál vzniku bakterií a plísní a Vaše pokožka zůstává svěží a suchá.

Všechny výrobky z kolekce BODY CARE (péče o tělo) působí jako lázeňská léčba pro Vaše nohy. Tyto produkty jsou navrženy speciálně pro ženy a zajistí jedinečný komfort při nošení.

Prohlédněte si nový katalog funkčních punčocháčů z řady Body Care FIORE zde.

Více

Přehled:

Katalog

Výrobce v
Ke zboží skladem v
Kolekce v
  • Prověřená společnost Moda4U.cz U nás nakupujete bezpečně!
  • Naj servis pre zákazníka Moda4U.cz Tady dobře nakoupím!

Novinky, zasílat tipy ZDARMA