×
Menu

Informace

Výrobci

Novinky

Nejprodávanější produkty

O NÁS

Tady dobře nakoupím! Šaty předních návrhářů za velmi výhodné ceny. Značkové oblečení, spodní prádlo, plavky, ložní povlečení, obuv. Každý týden nové zboží, navštěvujte nás proto pravidelně.

Nic neriskujete, zboží můžete do 14 dnů vrátit nebo vyměnit. Garance vrácení peněz do 10 dnů od přijetí vrácené zásilky. Pro rychlé vyřízení a Vaše pohodlí je průvodka pro vrácení zboží obsažena již v balíčku nebo ke stažení zde.

Garancí kvality jsou použité materiály, převažuje vlna, hedvábí, česaná vlna, kašmír. Oblečení z těchto materiálů se Vám stane skvělým průvodcem pro každou příležitost. Nabízíme vždy jen nejnovější kolekce předních módních návrhářů, díky jednáním s výrobci jsme pro Vás docílili velké slevy, neboť máme možnost získávat přebytky z výroby nebo modely, kde již není k dispozici kompletní škála velikostí. Pořídíte tak první jakost za zlomek ceny.

Velké oblibě se těší móda APART Impressions. Tato značka oblékla také Miss Germany 2013. Podobně elegantní, osobité a nadčasové módní oblečení na našem trhu chybělo, což dokazuje vysoká poptávka našich zákaznic po této značce. V naší nabídce najdete ale také oděvy HEINE, Laura Scott, Lipsy a další.

Při volbě velikosti vycházejte prosím z těchto tabulek velikostí. Odkaz na tabulky velikostí naleznete také dolce na stránce ve sloupci INFORMACE. Pokud si nebudete jisti výběremi, neváhejte využít náš poradenský servis a kontaktujte nás telefonicky nebo mailem. Jsme tu pro Vás.