×
Menu
Skladem Těhotenské punčocháče FIORE, Mama 20 DEN

Fiore
Těhotenské punčocháče FIORE, Mama 20 DEN

149 Kč s DPH

Těhotenské punčocháče FIORE, Mama 20 DEN

Těhotenské punčocháče FIORE, Mama 20 DEN

Více informací

  • 2
  • 3
  • 4

Chytrý nákup

Dostupnost: Do 5 dnů u Vás

Nový produkt

Popis

Těhotenské punčocháče FIORE, Mama 20 DEN

Podpůrné těhotenské punčocháče, drží bříško a ulevují tlaku v zádech. Technologie Silver Fresh navíc brání vzniku bakterií a plísní, Vaše pokožka tak zůstává suchá a svěží. Tyto punčochové kalhoty poskytují budoucím maminkám pohodlí a úlevu v tomto důležitém okamžiku života.

Složení materiálu: 79% polyamid, 19% elastan, 2% bavlna.

Funkční punčochové kalhoty FIORE – řada BODY CARE (péče o tělo)

BODY CARE je speciální řada punčochových kalhot, jejichž cílem je diskrétně modelovat problematické partie a zdůraznit přednosti ženské postavy. Jsme přesvědčeni, že skvělý vzhled ovlivňuje pozitivně Vaši náladu. Široká škála kolekce BODY CARE zahrnuje modely, které podporují krevní oběh, zabraňují otékání a tlaku v nohách, tvaruje Vaše břicho, stehna, boky a hýždě. Pečujeme také o budoucí matky a vytvořili jsme podpůrné těhotenské punčochové kalhoty, které drží bříško a zároveň snižují tlak na páteř, dodávají úlevu a stabilitu v tomto důležitém okamžiku Vašeho života. Vůbec poprvé jsme použili inovativní technologii Silver Fresh, která poskytuje komfort a ochranu pokožky žen. Díky ponoření výrobku do stříbrných iontů brání materiál vzniku bakterií a plísní a Vaše pokožka zůstává svěží a suchá.

Všechny výrobky z kolekce BODY CARE (péče o tělo) působí jako lázeňská léčba pro Vaše nohy. Tyto produkty jsou navrženy speciálně pro ženy a zajistí jedinečný komfort při nošení.

Recenze

Ke stažení

Další produkty v kategorii: 21