×
Menu

Fiore
Dámské punčocháče FIORE, Sin 20 DEN

149 Kč s DPH

Dámské punčocháče FIORE, Sin 20 DEN

Dámské punčocháče FIORE, Sin 20 DEN

Punčochové kalhoty inspirtované stylem "vintage", Paříží 20. let, kdy ženy kouřily doutníčky, nosily dlouhé řady perel, poslouchaly jazz a užívaly si potěšení z volnosti. Zadní šev vizuálně prodlužuje nohy.

Více informací

  • 2
  • 3
  • 4

Chytrý nákup

Dostupnost: Do 5 dnů u Vás

Nový produkt

Popis

Dámské punčocháče FIORE, Sin 20 DEN

Punčochové kalhoty inspirtované stylem "vintage", Paříží 20. let, kdy ženy kouřily doutníčky, nosily dlouhé řady perel, poslouchaly jazz a užívaly si potěšení z volnosti. Zadní šev vizuálně prodlužuje nohy s důrazem na prvek nad kotníkem, který zužuje opticky Vaše kotníky. Tento model určitě stojí za hřích!  Vzorované punčochové kalhoty s černým vzorem na světlém pozadí, nebo v klasickém provedení s černým vzorem na černém pozadí. Dekorativní vzor na patě, transparentní matné. Komfortní žebrování v pase.

Složení materiálu: 88% polyamid, 12% elastan.

Romantické punčochové kalhoty FIORE - kolekce Storia

Storia je kolekce velmi smyslného romantického punčochového zboží. Je navržena speciálně pro ženy, které chtějí mít ve svém šatníku něco pro zvláštní příležitosti. Na večerní setkání, večeři s přáteli, do divadla nebo na svatbu - na neobvyklé situace, ve kterých chceme oslnit. Kolekce punčochového zboží Storia zdůrazňuje maximálně Vaši ženskou krásu. Výsledkem jsou strhující smyslné designy inspirované italským vintage stylem. Mimořádný důraz na detail a nadčasový look. Tyto dámské punčochy a punčochové kalhoty vizuálně prodlužují ženské nohy a dodávají tak velkou dávku sex-appealu.

Recenze

Ke stažení

Další produkty v kategorii: 12