×
Menu

Fiore
Punčochy na podvazky FIORE, PROVOKE 20 DEN

125 Kč s DPH

Punčochy na podvazky FIORE, PROVOKE 20 DEN

Punčochy na podvazky FIORE, PROVOKE 20 DEN, sexy vintage punčochy, mají kontrastní vzor a šev na noze a patě, který diskrétně vykukuje z obuvi. Svádí a provokuje, takže se cítíte fantasticky a nezapomenutelně.

 

Více informací

  • 2
  • 3
  • 4

Chytrý nákup

Dostupnost: Do 5 dnů u Vás

Nový produkt

Popis

Punčochy na podvazky FIORE, PROVOKE 20 DEN

Tyto stylem vintage inspirované punčochy mají sexy kontrastní šev a vzor na noze a patě, který diskrétně vykukuje ven z vašich bot. Svádí a provokuje, takže se cítíte fantasticky a nezapomenutelně.
Vzorované punčochy s černým švem na světlém pozadí (barva LINEN) nebo s klasickou verzí černého švu na černém pozadí. Korunované dekorativním vzorem na patě a noze, neviditelně zpevněná špička. Transparentní, matný povrch.

Složení materiálu: 88% polyamid, 12% elastan.

Romantické punčochové kalhoty FIORE - kolekce Storia


Storia je kolekce velmi smyslného romantického punčochového zboží. Je navržena speciálně pro ženy, které chtějí mít ve svém šatníku něco pro zvláštní příležitosti. Na večerní setkání, večeři s přáteli, do divadla nebo na svatbu - na neobvyklé situace, ve kterých chceme oslnit. Kolekce punčochového zboží Storia zdůrazňuje maximálně Vaši ženskou krásu. Výsledkem jsou strhující smyslné designy inspirované italským vintage stylem. Mimořádný důraz na detail a nadčasový look. Tyto dámské punčochy a punčochové kalhoty vizuálně prodlužují ženské nohy a dodávají tak velkou dávku sex-appealu.

 

Recenze

Ke stažení

Další produkty v kategorii: 12