×
Menu

Sheego
Dámské šaty, Anna Scholz

3 332 Kč s DPH

1 666 Kč s DPH

Dámské šaty, Anna Scholz

Dámské šaty, Anna Scholz

TIP: Anna Scholz je uznávaná módní návrhářka, která se specializuje na módu pro plnoštílé. Střihy šatů jsou promyšlené tak, aby kryly nedostatky postavy, proto se její kolekce staly velmi oblíbené ve světě módy pro plnoštíhlé.

Více informací

  • 46
  • 58

Chytrý nákup

Dostupnost: Do 4-6 dnů u Vás

Nový produkt

Popis

Dámské šaty, Anna Scholz

V létě příroda představuje svou nejhezčí stránku: intenzivní vůně, kvetoucí rostliny a nádherné barvy. V souladu s tím vyvinula značka Sheego ve spolupráci s módní návrhářkou Annou Scholz tyto šaty se zavinovacím prvkem na boku. Zářivé barvy a velký nápadný květinový potisk přinášejí pocit léta do domu. Díky jemnému zipu v postranním švu se dá do šatů bez problémů vklouznout. Přiléhavý střih. Délka ca. 108 cm. Elastický materiál 95% polyester, 5% elastan.

Běžná prodejní cena 119,00 Euro.

Značkové oblečení a móda předních návrhářů velmi výhodně

Vyberte si značkové oděvy od předních módních návrhářů za velmi výhodné ceny. Jedná se o zboží např. z nadvýroby nebo z kolekcí, kde není již k dispozici kompletní škála velikostí. Tím získáte oděvy první jakosti z nejnovějších kolekcí podle posledních módních trendů, přesto výrazně ušetříte. U oděvů doporučujeme volit tu menší z velikostí, které běžně nosíte, střihy jsou spíše volnější. U obuvi velikosti odpovídají běžnému českému číslování. Některé modely jsou v nabídce pouze ve velmi omezeném množství, v případě zájmu proto neváhejte včas objednat. Nabídka je aktualizována několikrát za týden, navštěvujte nás proto pravidelně. Nic neriskujete, zboží můžete do 14 dnů vrátit, nebo Vám rádi provedeme výměnu. 

Recenze

Ke stažení

Další produkty v kategorii: 30