×
Menu

Amen
Luxusní hedvábná tunika kaftan italiské značky AMEN

11 172 Kč s DPH

2 793 Kč s DPH

Luxusní hedvábná tunika kaftan italiské značky AMEN

Luxusní hedvábná tunika kaftan italiské značky AMEN, materiál 100% hedvábí

TIP: Dopřejte si luxus. Hedvábí v létě chladí a lahodí Vaší pokožce. Tato tunika Vám bude ideálním průvodcem na večerní procházky po pláži nebo na večerní posezení s přáteli.

Více informací

  • 36
  • 38

Chytrý nákup

Dostupnost: Do 4-6 dnů u Vás

Nový produkt

Popis

Luxusní hedvábná tunika kaftan italiské značky AMEN, materiál 100% hedvábí

Módní avantgarda vyhlášené italské trendy značky AMEN. Letní láska! Nic nás nenechá snít více o létě, slunci a pláži, jako tato vzdušná hedvábná tunika ve stylu kaftanu značky AMEN. A u této tuniky se vše vydsařilo: přírodní vzor ladí s gafrickými prvky, barvy nezaostávají a představují neodolatelný účinek. Detaily: vzýstřihdo V, klasický střih kaftanu s malými otvory na ruce a malou siluetou vlečky. Atraktivní nabírání v kombinaci vzorů a delší díl zad. Z čistého 100% hedvábí. Tunika je značena italiskými velikostmi, které odpívídají těmto českým velikostem: 42 = česká velikost 36, 44 = česká velikost 38.

Běžná prodejní cena 399,00 Euro.

Značkové oblečení a móda předních návrhářů velmi výhodně

Vyberte si značkové oděvy od předních módních návrhářů za velmi výhodné ceny. Jedná se o zboží např. z nadvýroby nebo z kolekcí, kde není již k dispozici kompletní škála velikostí. Tím získáte oděvy první jakosti z nejnovějších kolekcí podle posledních módních trendů, přesto výrazně ušetříte. U oděvů doporučujeme volit tu menší z velikostí, které běžně nosíte, střihy jsou spíše volnější. U obuvi velikosti odpovídají běžnému českému číslování. Některé modely jsou v nabídce pouze ve velmi omezeném množství, v případě zájmu proto neváhejte včas objednat. Nabídka je aktualizována několikrát za týden, navštěvujte nás proto pravidelně. Nic neriskujete, zboží můžete do 14 dnů vrátit, nebo Vám rádi provedeme výměnu. 

Recenze

Ke stažení

Další produkty v kategorii: 30