×
Menu

Heine
Kašmírový svetr, HEINE pletený svetr čistý kašmír

3 917 Kč s DPH

1 959 Kč s DPH

Kašmírový svetr, HEINE

Kašmírový svetr, HEINE

TIP: Vsaďte na kvalitní materiály. Svetr z čistého kašmíru je nadčasový a luxusní model. Kašmír je vysoce ceněná surovina, které se ročně získá jen pár tisíc tun na celkovou poptávku. Hřejivost kašmírových svetrů je 6-8x větší než u svetrů z čisté ovčí vlny. Při správné péči vydrží kašmírový svetr dlouhé roky!

Více informací

  • 34
  • 36/38
  • 40/42
  • 48/50
  • 52/54

Chytrý nákup

Dostupnost: Do 4-6 dnů u Vás

Nový produkt

Popis

Kašmírový svetr, HEINE

Čistý kašmír – nejkvalitnější luxusní materiál, který Vás bude kompletně rozmazlovat! Měkký, lehký jako pírko, s přírodním hřejivým faktorem, který se přizpůsobuje teplotě, je tato noblesní příze – opticky i kvalitou – jednoduše nezaměnitelná. Pocítíte to na vlastní kůži! Stylový pletený svetr v moderním pončo looku, měkce splývavý s volánovým bohatým límcem a okraji. Přiléhavý střih. Délka ca. 64 cm. Vysoce kvalitní materiál 100% kašmír.

Běžná prodejní cena 139,90 Euro.

Značkové oblečení a móda předních návrhářů velmi výhodně

Vyberte si značkové oděvy od předních módních návrhářů za velmi výhodné ceny. Jedná se o zboží např. z nadvýroby nebo z kolekcí, kde není již k dispozici kompletní škála velikostí. Tím získáte oděvy první jakosti z nejnovějších kolekcí podle posledních módních trendů, přesto výrazně ušetříte. U oděvů doporučujeme volit tu menší z velikostí, které běžně nosíte, střihy jsou spíše volnější. U obuvi velikosti odpovídají běžnému českému číslování.Některé modely jsou v nabídce pouze ve velmi omezeném množství, v případě zájmu proto neváhejte včas objednat. Nabídka je aktualizována několikrát za týden, navštěvujte nás proto pravidelně. Nic neriskujete, zboží můžete do 14 dnů vrátit, nebo Vám rádi provedeme výměnu. 

 

Recenze

Ke stažení

Další produkty v kategorii: 30